Ballina Kronika Zvicër: Një grua i merr jetën djaloshit shqiptar

Zvicër: Një grua i merr jetën djaloshit shqiptar

Zvicër: Një grua i merr jetën djaloshit shqiptar

LEXO lajmin e plotë:

Rrëfehen dëshmitarët:

Lajme të tjera nga kronika:

Artikulli paraprakKosova mbetet e pamposhtur (VIDEO)
Artikulli tjetërMomenti kur shqiptari u rrokullis me kamionin që transportonte gurë dhe… (VIDEO)