Ballina Kronika Momenti kur shqiptari u rrokullis me kamionin që transportonte gurë dhe… ...

Momenti kur shqiptari u rrokullis me kamionin që transportonte gurë dhe… (VIDEO)

51 vjeçari Afrim Gashi mbeti humbi jetën pasi u rrokullis me kamionin që bartte gurë në gurëthyesin “Mirusha” në Dollc të Klinës.

Rasti i kobshëm filmimin e të cilit e siguroi Klan Kosova, ndodhi rreth orës 9:00 të mëngjesit.

Vetëm pak orë më vonë, në Zajm, familja Gashi i hapi dyert për të pame. Dhëndri i të ndjerit, që ishte i pari i afërm që doli në vendngjarje, kujton se kjo ditë e punës ishte e zakonshme për Afrimin.

Zvicër: Një grua i merr jetën djaloshit shqiptar

LEXO lajmin e plotë:

Rrëfehen dëshmitarët:

Lajme të tjera nga kronika:

Artikulli paraprakZvicër: Një grua i merr jetën djaloshit shqiptar
Artikulli tjetërKëtë vit myslimanët do të agjërojnë më pak