Ballina Aktualitet Kultura Cili është filmi që u duartrokit për 6 minuta në Kanë? (VIDEO)

Cili është filmi që u duartrokit për 6 minuta në Kanë? (VIDEO)

“Once Upon a Time in Hollywood” (Na ishte një herë në Hollivud), filmi i shumëpritur dhe shumwpwrfolur u shfaq premierë në festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë.

Ikonat e kinemasw botwrore Brad Pitt dhe Leonardo Di Caprio, të cilët vijnë në rolet kryesore rrëmbyen gjithë vëmendjen gjatë parakalimit në tapetin e kuq.

Filmi i regjisorit Quentin Tarantino, pjesë e së cilit është gjithashtu aktorja Margot Robbie, bëri që gjithë të pranishmit pas shfaqjes së tij të ngriheshin në këmbë dhe të duartrokisnin për 6 minuta pa ndalur

“Ishte lehtësi dhe rehati e pabesueshme të punoja së bashku me Brad. Ne i përkasim të njëjtës gjeneratë, në të njëjtën kohë filluam një karrierë. Ishte shumë e thjeshtë të punoja me të. Shpresoj të kemi realizuar një lidhje shumë të ngushtë në film”, u shpreh DiCaprio.

Artikulli paraprakDёshtimi i partive popullore në Gjermani
Artikulli tjetërS’i ka bërë punë maska: Avokati beogradas likuidon ish gruan, e zbulon një detaj (VIDEO)