Ballina Aktualitet Kultura Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën...

Publikohet filmi “The Poison Rose” ku Blerim Destani luan me John Travoltën e Morgan Freeman (Video)

Blerim Destani ka shënuar edhe një sukses të ri në arenën ndërkombëtare.

Është publikuar filmi “The Poison Rose”, në të cilën aktori shqiptar Blerim Destani luan me emrat më të njohur të kinematografisë, shkruan lajmi.net.

Në këtë film aktrojnë edhe dy artistët e famshëm, John Traovlta dhe Morgan Freeman, ndërsa regjisorë janë George Gallo, Luca Giliberto dhe Francesco Cinquemani.

Artikulli paraprakVajza nga Shkupi në lidhje me Ronaldinjon: Me para blihet edhe shëndeti edhe fati?! (VIDEO)
Artikulli tjetërFlet Eroll Musliu pas akuzave: “Nuk ka kthim mbrapa, BDI nuk ka argumente” (VIDEO)