Ballina Aktualitet Maqedonia e Veriut Lajmërim me rëndësi për mërgimtarët (FOTO+VIDEO)

Lajmërim me rëndësi për mërgimtarët (FOTO+VIDEO)

Nga Vajdin Shabani

Lajmërim për mërgimtarët?!
Kini kujdes në autostradën
Tetovë – Gostivar ?!

Sa po kaloni pikën pagesore në Tetovë
Keni shenjë të fshehur me qellim apo jo…
Ku shpejtsia e lejuar është 80 km/h

Mendimi im është që është vendosur me qellim
ne vend të fshehur për të gjobitur sa më shumë mërgimtarët ?!

Artikulli paraprakAeroplanët në ajër dhe tanket në gatishmëri/ Bota mbrëmë në prag të luftës, ja pse u tërhoq Trump
Artikulli tjetërNdërron jetë edhe polici shqiptar nga aksidenti në qarkoren e Shkupit (Video)