Ballina Top Lajm Karambol në kufi (VIDEO)

Karambol në kufi (VIDEO)

Një tm*err i vërtetë mund të cilësohet një aks*identi i ndodhur në pikën e kalimit kufitar të Shën Helenas, në aksin nacional që të çon drejt Zagrebit, kryeqyteti i Kroacisë.

Ndërkohë që automjetet prisnin për të kaluar në pikën kufitare, një BMW vjen me shpejtësi rru*fe dhe përplaset pranë traut, duke shkaktuar katër të pla*gosur. Raportohet se tre prej tyre ndodhen në gjendje të rëndë shëndetësore.

Në makinën e përplasur ndodhej një çift me fëmijën e tyre. Zjarrfikësve iu deshën 45 minuta për të nxjerrë familjen e re nga makina e shkatërruar.

Makina e parë fluturoi përtej kabinës së pagesave, por për fat, sportelisti nuk mori asnjë lëndim. Incidenti ndodhi rreth orës 12.40 të ditës së djeshme.


Artikulli paraprakTetovë, makina përmbyset në bulevard (FOTO)
Artikulli tjetërShqiptari hipën në majë të vinçit në Itali; Do hidhem nëse…