Ballina Kronika Digjet makina në qarkoren e Shkupit (VIDEO)

Digjet makina në qarkoren e Shkupit (VIDEO)

Në qarkoren e Shkupit tek dalja për në Radishan, këtë mëngjes është djegur një makinë udhëtarësh. Siç njofton “1TV” ekipi i zjarrfikësve nuk ka pasur mundësi të intervenojë në kohë, pasi në afat të shkurtë makina është djegur tërësisht.

Pritet që MPB gjatë ditës së sotme të jep detaje për këtë rast dhe të tregojë arsyet e djegies së makinës.

Artikulli paraprakAksident i rëndë në Tetovë
Artikulli tjetërBllokohet komunikacioni hekurudhor Shkup-Kumanovë-Tabanoc për ditët në vijim