Ballina Aktualitet Lajme Tetovë, gjendet pa shenje jete funksionari i komunës

Tetovë, gjendet pa shenje jete funksionari i komunës

Para pak çastesh në afërsi të sheshit kryesor të Tetovës është gjetur i vr*arë shtetasi Fatmir Tahiri i datëlindjes 1962 banues në Tetovë. Trupi i paj*etë është gjetur i vr*arë me ar*më zj*arri në veturën e tij në afërsi të shtëpisë ku ai banonte në Tetovë. Personi i vr*arë ka qenë ish-shoferi ish-zëvendëskryeministrit Hazbi Lika dhe për momentin ishte i punësuar në Sektorin e Urbanizmit në komunën e Tetovës.

Në xhamin e makinës është gjetur një vri*më e shkaktuar nga ar*më zj*arri, por nuk dihet ende nëse kemi të bëjmë me një vr*asje apo vetëv*rasje. Nga familjarët dhe komuna e Tetovës bëjnë të ditur se i ndj*eri nuk ka pasur probleme familjare apo në punë. Ne vendin e ngjarjes kanë mbërritur forcat e policisë dhe pro*kurorët e kri*meve të rë*nda nga Prok*uroria e Tetovës./Alsat


Artikulli paraprakZbulohen hollësi të reja nga ngjarja e rëndë në Australi
Artikulli tjetërProtesta e El Chekës, incidente në Shkup (VIDEO)