Ballina Argëtim Showbiz FOTOT: Sonila Meço tregon “dramën” e jetës: Ja se ç’më ka ngelur...

FOTOT: Sonila Meço tregon “dramën” e jetës: Ja se ç’më ka ngelur peng

Sonila Meço ka zbuluar një nga gjërat që i ka mbetur peng në jetën e saj.

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale, Meço shihet teksa i bie një violine dhe krahas saj shkruan se i ka ngelur peng një gjë e tillë

“Një ndër pengjet e jetës, por në kohë për ta rikuperuar,”- shkruan ajo krahas fotos teksa lë të nënkuptohet se mund ta realizojë në të ardhmen që të mësojë t’i bjerë një sërë instrumentesh që si ka provuar ende.


Artikulli paraprakKosova i ndalon zyrtarëve të Beogradit pjesëmarrjen në fushatën zgjedhore!
Artikulli tjetërFOTOT: Jennifer Lopez në Manhattan me të kuqe