Ballina Argëtim Biznesmeni turk, partneri i Genta Ismajlit tregon detajin që i habit të...

Biznesmeni turk, partneri i Genta Ismajlit tregon detajin që i habit të gjithë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli prej kohësh po shijon historinë e bukur të dashurisë me biznesmenin turk, Hysen Usta. Dyshja nuk i kursejnë fotot në rrjete sociale, madje kanë hapur dhe një llogari të përbashkët në Instagram.

Usta është shumë i dashuruar pas këngëtares dhe kjo dashuri e ka lidhur ngushtë dhe me vendin tonë. Ai e ka mësuar shumë mirë shqipen dhe për më tepër ka bërë një gjest që i ka habitur të gjithë. Usta ka gdhendur në krahun e tij shqiponjën e flamurit shqiptar.

Genta ka publikuar një video në Instastory ku shfaqet Usta që tregon tatuazhin.

Artikulli paraprakThellohet bilanci tragjik i tërmetit në Indonezi, numri i viktimave shkon në 67 (VIDEO)
Artikulli tjetërVodhën 5000 euro dhe një celular në një Mercedes në Tetovë, vihen pas hekurave dy tetovarë