Ballina Argëtim Çfarë po ndodh mes Arta Nitajt dhe Yll Limanit?

Çfarë po ndodh mes Arta Nitajt dhe Yll Limanit?

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, para pak kohe lansoi projektin e tij më të ri, të titulluar “Mos Shko” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin.

Ky projekt u prit shumë mirë nga fansat e dyshës, ku njëra ndër to është edhe Arta Nitaj.

Aktorja e njohur, Arta Nitaj, e ka dëshmuar shumë herë se është fanse e flaktë e dyshës përmes storjeve që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, moderatorja e emisionit “Shiko Kush Luan”, Luana Vjollca, bëri një pyetje se çfarë doni të shihni në 4 episodet e fundit?

Ishte Arta Nitaj, ajo e cila e dëshironte që Yll Limani të jetë pjesë e këtij emisioni dhe këtë e bëri të ditur me një koment te fotoja e Luanës duke etiketuar Yllin.“Kena mu rreh”, u përgjigj ai.

Mirëpo është kjo ‘dashuri’ kolegësh apo më shumë se shoqëri neve na mbetet të presim.

Artikulli paraprakInvalidi i UÇK-së nga Shkupi: Kam problem të madh, Alija më çon te Bujari, Bujari më thotë kërko ndihmë te dega, dega më thotë shko te Artani….
Artikulli tjetërRasti “M O N S T R A”, MPB nuk i ka analizuar përmbajtjet e 21 telefonave të K O N F I S K U A R (VIDEO)