E martë, 3 Gusht, 2021

Invalidi i UÇK-së nga Shkupi: Kam problem të madh, Alija më çon te Bujari, Bujari më thotë kërko ndihmë te dega, dega më thotë shko te Artani….

Must Read

Të Nderuar Vllezër, ju kisha Lutur që këto 3 muaj të më lini të qetë, jam i lodhur, tepër i lodhur, kam probleme të mdhaja shëndetsore, e kam patjeter këto 3 muaj ti përkushtohem vetvetes dhe familjes.
Dëshira ime është tju shërbej dhe tju ndihmoj gjithve, por besoni se nuk mundem.
Ju që mendoni dhe që më thoni se i kam miq këto funkcionarët e BDIs dhe se mundem të ju kryej punë, po e tham haptas edhe un kam mendu ashtu por po dalin Armiq.

Besoni se nuk ju përgjigjen as kërkesave të mija të vogla edhe nëse bëhet fjal për çështje Jete, e lere se më për kërkesa tjera.
3 vite më adresonin te Bujar Osmani, kurse aj te Ali Ahmeti, kurse aj te Dega çairit, dega çairit sflisnin me Bujar Osmanin e kështu me radh.
Edhe tash Dega çairit më adreson te Artan Grubi, nuk folin me Artan Grubin (a fora i kan sedi?). Artan Grubi ska faj, nuk na njeh,sna ka kerku vot, sna ka premtu asgja edhe as sms sju pergjigjet, e lere më se tna takoj.

Për këtë shkak ju Lus mos kërkoni shërbime nga unë, pasi që un nuk kam asnjë post as priveligjion në parti.
Shihemi pas 3 muajve InshaAllah bohet më mir deri atëher.
Me Respekt të madh po jav shkruaj kët arsyetim dhe kët status.
Më Falni edhe një her por jam i pafuqishëm.

Isak Ibraimi
Invalid i Luftës

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Momentet pas V R A S J E S së shqiptares në Florida, detaje të reja nga skena e K R I M I...

Banorë të zonës, kanë publikuar video pak pas  v r a s j e s  së 27-vjeçares shqiptare në...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img