Dolce & Gabbana zgjedh këtë herë si frymëzim një femër të kolme për koleksionin e ri

Must Read

Aktorja italiano-spanjolle, Vanessa Incontrada do të jetë protagonistja e fushatës së re reklamuese e Dolce & Gabbana. Ajo është prezantuese, showgirl dhe aktore, por mbi të gjitha një frymëzim i formave të bëshme.

42-vjeçarja shfaqet e veshur me një fustan Dolce & Gabbana me mëndafsh të kuq, ku tregon edhe format e kolme.

Në këtë mënyrë, Dolce & Gabbana njoftoi se koleksioni i ri do të jetë veçanërisht për vajzat dhe gratë e kolme.

Veshjet do të jenë në dispozicion deri në madhësinë italiane 54, një vendim që shfaqet si një arritje e madhe, për të gjithë industrinë e modës, në emër të një mode gjithnjë e më demokratike dhe gjithëpërfshirëse. l.k/abcnews.al

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img