Ballina Argëtim ‘Kam shkuar me mbi 4 000 g r a’, këngëtari Lefteris Pantazis...

‘Kam shkuar me mbi 4 000 g r a’, këngëtari Lefteris Pantazis i hitit ‘Tope, tope o papagalos’: I falënderoj, kemi kaluar mirë!

Këngëtari grek Lefteris Pantazis, ka deklaruar se ka shkuar me 4 mijë g r a.

“Unë mund të kem shkuar me më shumë se 4000 g r a,” ka thënë këngëtari gjatë një interivste”, shkruan Protothema.gr.

“I falenderoj sepse edhe ato kanë kaluar mirë dhe unë kalova mirë ”, përfundoi ai.

Lefteris Pantazis është një emër i njohur edhe në Shqipëri. Kënga e tij hit ‘Tope, tope o papagalos’ dëgjohej dikur gjerësisht.

Ai ka bashkëpunuar edhe me këngëtarin shqiptar, Devis Xherahun. në këngën ‘- A me do…Un’te dua shum…’

Artikulli paraprakI N C I D E N T në Gradec të Gostivarit
Artikulli tjetërTronditëse: Koronavirusi i merr jetën edhe një 21-vjeçari në Durrës