Ballina Aktualitet Zjarr në Gostivar/ Humb jetën një fëmijë, ndërsa një grua në gjendje...

Zjarr në Gostivar/ Humb jetën një fëmijë, ndërsa një grua në gjendje të rëndë (VIDEO)

Një fëmijë e ka humbur jetën në zjarrin e madh që  sh p ë r th e u  sot në Gostivar, në një banesë në rrugë “Kej Vardar”.

Edhe një 35 vjeçare e ka pësuar me probleme të rënda shëndetësore dhe eshtë dërguar në Spitalin e Gostivarit.

Sipas informatave të para, zjarri në banesën që gjendet ne katin e tretë ka  sh p ë r th y e r rreth orës tetë të mëngjesit, për shkaqe ende të pakonfirmuara deri më tani dhe është përhapur shpejtë.

Me intervenim të zjarrfikësve të qytetit, zjarri është shuar. Organet kompetente kanë dalë në vendin e ngjarjes për të bërë ekspetizë./tv21

Artikulli paraprakFundjavë me orë policore nga 17:00 deri në 05:00 në Maqedoninë e Veriut?!
Artikulli tjetërCOVID-19/ Infeksionet në Gjermani po rriten në mënyrë eksponenciale