Ballina Aktualitet Çfarë po ndodh tani në Xhepçisht të Tetovës (VIDEO+FOTO)

Çfarë po ndodh tani në Xhepçisht të Tetovës (VIDEO+FOTO)

Po ndodh tani, sonte Forumi Rinor “Xhepçishti” po zhvillon aksion per larjen e rrugeve te fshatit! Ne emer te Bashkesise Lokale i falenderojme per inciativen e ndermarr! Këto janë fjalët e publikuara në faqen e fshatit Xhepçisht për këtë aksion.

Shikoni videot dhe fotot:

FOTO:

Artikulli paraprakRusi/ Parada madhështore dhe mesazhi i Putinit për perëndimin (Video+foto)
Artikulli tjetërMister X: U gjet raketa KINEZE që u përfol në gjithë botën, na jena smetit kur e pamë (VIDEO)