Mister X: U gjet raketa KINEZE që u përfol në gjithë botën, na jena smetit kur e pamë (VIDEO)

Must Read

Raketa kineze, e cila u bë top lajm për disa ditë në mediet botërore dhe rrjetet sociale, nuk ka mbetur pa u komentuar edhe nga humoristi i njohur tetovar Mister x, i cili në profilin e tij në facebook ka botuar një video me shumë humor dhe satirë për këtë ngjarje.

U gjet raketa KINEZE qe u perfol ne gjith botën na jena smetit kur e pam. fashataret dhe bashkfshataret jan duke hulumtua ket fenomen tragjik, shkruan ai në diçiturën që shoqëron videon.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img