Ballina Argëtim Deputeti nga Kosova i lë të gjithë ‘pa fjalë’, shihni se me...

Deputeti nga Kosova i lë të gjithë ‘pa fjalë’, shihni se me sa lehtësi fluturon në ajër gomat e makinave (VIDEO)

Deputeti opozitar në Kuvendin e Kosovës, Bekë Berisha, edhe njëherë ka dëshmuar se është i dhënë pas sporteve, sidomos atyre ekstreme.

Në rrjete sociale, Berisha ka publikuar një video ku shihet se si lehtësisht ngre në ajër gomat e makinave, të madhësive të ndryshme.

Deputeti shihet mjaft në formë, e lë të nënkuptohet që edhe pse pjesë e Kuvendit, e një profile tjetër, sportin, nuk e lë mënjanë.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

Artikulli paraprakRregulla të reja për të hyrë në Gjermani, ja çfarë përfitojnë shtetasit e Maqedonisë së Veriut, Shqipërisë dhe Kosovës
Artikulli tjetërNgjarje e rëndë në Butel të Shkupit (VIDEO+FOTO)