Thojini lamtumirë fryrjeve të barkut me këtë bimë të mrekullueshme

Must Read

Sherebela është një nga bimët më të mira medicinale. Duke qenë se vepron si një astrigjent, stimulues dhe tonik, shkakton një ngrohtësi në stomak, lehtëson tretjen, shkakton diurezë, përshpejton qarkullimin, ka një efekt të rëndësishëm në tru.

Gjithashtu është qetësues dhe zvogëlon acarimin e sistemit nervor.

Për të përgatitur çajin merrni disa gjethe sherebele dhe një limon. Bëjeni çaj dhe pijeni atë për 3 ditë në mëngjes dhe në darkë duke e kombinuar me një dietë të mirë. Domethënë mos hani ushqime të yndyrshme.

Nëse dëshironi, shtoni një lugë mjaltë në secilin filxhan. Në këtë mënyrë, barku juaj do të shfryhet dhe do të bëhet përsëri i sheshtë

Këshillë: Për super rezultat, pijeni atë para drekës./abcnews.al

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

100 $ një pako kafe, çfarë po ndodh në Korenë e Veriut?

Nga Joshua Berlinger & ;Paula Hancocks “CNN” Kim Jong Un tani ka probleme më të mëdha se sa Shtetet e Bashkuara....
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img