E martë, 19 Tetor, 2021

Kali me karrocë në autostradë, identifikohet pronari (VIDEO)

Must Read

SPB në Tetovë do të bëjë kallëzim për 53-vjeçarin me inicialet N.K. nga Tetova, pronar i kalit që ditën e djeshme shkonte me revan në korsi të kundërt në autostradën Tetovë-Shkup, shkruan Alsat. Sipas Ministrisë së Punëve të Brendshme, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 14:00, ndërkaq është dashur intervenimi i uniformave blu për të pamundësuar ndonjë aksi*dent.

“Në drejtimin nga kryqëzimi për Bërvenicë, në mbikalimin Treboshki, në drejtim të kundërt, pa mbikëqyrje dhe kontroll, ka lëvizur një kalë me karrocë. Kali u ndalua dhe u dërgua në Stacionin e Policisë Rrugore në Tetovë. Pronari me inicialet N.K. (53 vjeçar) nga Tetova është identifikuar shpejt dhe është ftuar në bisedë informative”, deklaroi zëdhënës i Sektorit për Punë të Brendshme-Tetovë.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img