Ballina Kronika Kallëzim penal kundër 23-vjeçarit nga Kërçova

Kallëzim penal kundër 23-vjeçarit nga Kërçova

Policia e Kërçovës ka ngritur kallëzim penal kundër personit me inicialet S.M. (23 vjeç) nga Kërçova për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për kryerjen e veprës penale “Prodhimi dhe shpërndarje e paautorizuar e  n a r k o t i k ë v e, substancave  p s i k o t r o p e  dhe  p r e k u r s o r ë v e”, transmeton Tetova News.

Më 13 janar 2021, gjatë një kontrolli të urdhëruar nga gjykata në shtëpinë e tij, pjesëtarët e policisë gjetën dhe konfiskuan  m a r i j u a n ë  dhe  t e t r a h i d r o k a n a b i n o l.

Artikulli paraprakArrestohet 46-vjeçari nga Saraji, u kap duke vjedhur te Kompleksi i Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup
Artikulli tjetërAmerikë/Aksidenti i merr jetën 26-vjeçarit nga Kosova, të gjitha detajet (FOTO)