Ballina Argëtim Jetë & Stil Arsyeja e pabesueshme pse është e ndaluar vendosja e bukës në frigorifer...

Arsyeja e pabesueshme pse është e ndaluar vendosja e bukës në frigorifer (VIDEO)

Dëshironi ta mbani bukën tuaj të freskët për më shumë ditë dhe ta vendosni në frigorifer? Nëse po, atëherë po bëni një gabim të madh dhe duhet të ndaloni menjëherë.

Siç do ta shihni në video, buka prishet sapo ruhet, për shkak të përbërësve të saj. Përkundrazi, mbahet në gjendje më të mirë nëse futet në ngrirje.

Artikulli paraprakPësoi aksident, humb jetën 16-vjeçari shqiptar në Gjermani
Artikulli tjetërKosova lehtëson masat anti-COVID, hyjnë në fuqi të shtunën