Ballina Argëtim A ka kamera në tualetet e Big Brother VIP? Flet Sara Hoxha

A ka kamera në tualetet e Big Brother VIP? Flet Sara Hoxha

Një shaka e bërë nga Luizi ka shkaktuar një diskutim të madh mes banorëve. Ai ka thënë se në tualetet e Big Brother VIP ka kamera duke i alarmuar këta të fundit.

Mirëpo si qëndron e vërteta? A ka kamera në tualet? Përgjigjen e kësaj pyetje e ka dhënë rreth një muaj më parë Sara Hoxha, teksa ishte e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”.

Fillimisht Sara tha me batutë se këtë nuk i lejohet ta tregojë, ndërsa më pas sqaroi se “kjo pjesë e shtëpisë nuk survejohet nga kamerat”.

“Ambienti i WC është privat”, u shpreh ajo.

Artikulli paraprak9-vjeçarja doli e pajetë nga rrënojat, qeni i saj ndalon së ngrëni (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërHumbi gruan dhe fëmijën nga tërmeti, shteti e shpall të vdekur edhe burrin: “Zinxhirin e gruas sime e kam vënë në qafë, byzylykun e vajzës në krahun tim. Kam dhimbje të madhe dhe po mundohem të dëshmoj se ende nuk kam vdekur!“ (VIDEO)