Ballina Aktualitet Arben Taravari: Po na largojnë nga puna, ne ju themi më të...

Arben Taravari: Po na largojnë nga puna, ne ju themi më të gëzuar se kurrë: Ndryshimi ka nisur

Lideri i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari është deklaruar në lidhje me shkarkimet në seancën e sotme të Qeverisë, të dy drejtorëve të ASh-së, Bujare Abazi dhe Gazmend Abdija, transmeton TV21.

Taravari në Facebook shkruan se “ata i largojnë nga puna, por ai më të gëzuar se kurrë u thonë se ndryshimi ka nisur”.

“Ata po na largojnë nga puna se ne duam Ndryshimin

…ne ju themi më të gëzuar se kurrë se Ndryshimi Ka Nis!

8 Maj…afër, shumë afër!”, shkroi Taravari.

@tn.lajmelokale
@tetovanews