Ballina Argëtim Jetë & Stil Dua Lipa niset drejt Parisit pa pasaportë!

Dua Lipa niset drejt Parisit pa pasaportë!

Një nga gjërat më të rëndësishme që duhet të bësh para se të nisesh për një udhëtim është të kujtohesh të marrësh pasaportën me vete dhe kur e harron…epo dukesh si një kloun i vërtetë, të paktën kështu ka ndodhur me Dua-n.

Këngëtarja me prejardhje shqiptare na tregoi nëpërmjet një postimi në “Instagram” se ishte nisur për në Paris dhe sapo mbërriti në aeroport u kujtua se nuk kishte pasaportën me vete, transmeton tch.

Ndërkohë, ajo po pret e turpëruar dhe në siklet që dikush t’ia sjellë. Në historinë e “Instagram”-it, 22-vjeçarja u shpreh se e ndjeu veten si një budallaqe rreth kësaj situate, ndërkohë që na shfaq një fytyrë klouni.