Ballina Argëtim Jetë & Stil Punonjësja që pastron valixhet u bë menjëherë virale (VIDEO)

Punonjësja që pastron valixhet u bë menjëherë virale (VIDEO)

Një punonjëse japoneze është filmuar duke pastruar valixhet në aeroport para se pasagjerët ti merrnin.

Pamjet tregojnë se ajo vinte re cdo valixhe dhe e pastronte me një leckë të bardhë ndërkohë që kalonte në lëvizëse.

Është e paqartë se në cilin vend ka ndodhur apo valixhet e kujt janë.

Ky është një rast ndryshe nga sjellja që jemi mësuar të shohim nga keqtrajtimin e valixheve nëpër aeroporte.

Video është bërë virale në rrjete sociale dhe të gjithë e kanë komplimentuar për gjestin.

@tn.lajmelokale
@tetovanews