Ballina Argëtim Kuriozitete Qeni nuk arrin ta kuptojë përse statuja nuk luan me të (VIDEO)

Qeni nuk arrin ta kuptojë përse statuja nuk luan me të (VIDEO)

Një qen është përpjekur për disa minuta që të luajë me statujën, por nuk ia ka dalë.

Hurley kishte dalë për shëtitje me pronarin e tij Adam Shore në plazhin Crosby në Liverpool, kur vuri re statujën.

I dukej si njeri normal dhe e hidhte topin në këmbët e tij, por u mërzit sepse nuk kishte reagime.

Edhe pse hidhej vazhdimisht, në fund nuk e përjetoi mirë dhe pronari e mori për ta larguar nga ai vend.

Në fakt ishte statuja e Anthony Gormley, një prej figurave që tregonin trimëri dhe forcë në vend.

@tn.lajmelokale
@tetovanews