Ballina Argëtim Moment i frikshëm, i riu hudhet para kamionit me shpejtësi (VIDEO)

Moment i frikshëm, i riu hudhet para kamionit me shpejtësi (VIDEO)

Një video ku një djalë saudit hidhet përpara një kamioni që po ecte me shpejtësi është bërë virale në rrjetet sociale.

Djali po kërcente mbi një makinë e cila ishte ndaluar në një rrugë me shumë trafik. Në një moment ai hidhet nga makina dhe kërcen në rrugë, ndërsa kamioni vinte me shpejtësi.

Sekondat e kanë ndarë nga vdekja.

Policia arrestoi personin sapo videoja bëri xhiron në mediat sociale. Sipas Khaleej Times, i dyshuari është një adoleshent.

Incidenti ndodhi në një autostradë në Medinë.

Artikulli paraprakTurqi, aksidentohet autobusi i pasagjerëve, një i vdekur dhe 16 të plagosur (VIDEO)
Artikulli tjetërSopotasit kërkojnë dëmshpërblim për kohën e kaluar në burg, më së paku 200 euro ditën (Video)