Ballina Argëtim Jetë & Stil Shikoni si duken 12 milionë tulipanë! (VIDEO)

Shikoni si duken 12 milionë tulipanë! (VIDEO)

Ja si duken 12 milionë tulipanë së bashku. Video e sapopublikuar nga BBC.

Artikulli paraprakSerbia kërkon përkrahjen e Rusisë dhe Kinës për Kosovën
Artikulli tjetërRisia e ndeshjeve me dema në Japoni