Ballina Argëtim Jetë & Stil Eleni Foureira së shpejti në një bashkëpunim me stilistin e njohur shqiptar

Eleni Foureira së shpejti në një bashkëpunim me stilistin e njohur shqiptar

Një video që stilisti i njohur Niko Komani publikoi në llogarinë e tij në “Instagram” ku shihej këngëtarja e njohur Eleni Foureira midis copave dhe veshjeve, ngriti dyshimet për një bashkëpunim të mundshëm midis tyre.

Por në një komunikim me “revistawho.com”, Niko sqaroi se midis tij dhe Elenit nuk do të ketë asnjë llojë bashkëpunimi. Ajo video i është dërguar për kënaqësi personale nga stilisti i këngëtares.

“Nuk po punoj unë me Elenin,unë kam shumë mik stilistin e saj sepse kam jetuar disa kohë në Greqi dhe video ishte personale për mua nga Eleni.

Nuk kam lidhje, ndoshta në një të ardhme përse jo. Jashtë shtetit nuk ndodh kjo armiqësia midis stilistëve, vetëm këtu ndodhë, nuk e di çfarë kanë, ”ka thënë Komani

Artikulli paraprakVetëvendosje bëhet anëtare observuese e Internacionales Socialiste
Artikulli tjetërSHBA kërcënon Rusinë: Mos guxo të ndërhysh në Maqedoni, për të prishur marrëveshjen me Greqinë