Ballina Argëtim Kuriozitete Kur zihen policët, grushta dhe shkelma në mes të rrugës (VIDEO)

Kur zihen policët, grushta dhe shkelma në mes të rrugës (VIDEO)

Një video është bërë hit në rrjetet sociale. Në pamje duken dy policë mes të cilëve sherri ka degjeneruar deri në përplasje fizike.

Ata fillimisht kanë nisur me fjalë, por më pas kanë grushtuar njëri-tjetrin.

Nuk dihet se ku ka ndodhur ngjarja./sn/

Artikulli paraprakVuçiq apel serbëve: Mos shkoni në ushtrinë e Kosovës
Artikulli tjetërSAMITI/ Deklarata e plotë e presidentit Donald Trump dhe Kim Jong-un