Ballina Argëtim Ky burrë fle me 4 femra të ndryshme çdo ditë (FOTO+VIDEO)

Ky burrë fle me 4 femra të ndryshme çdo ditë (FOTO+VIDEO)

Travers Beynon është djali i themeluesit të një perandorie të madhe të duhanit në Australi. I rritur dhe i edukuar mirë, ai nuk kishte kufij në përzgjedhjen e profesionit, megjithatë, ai zgjodhi futbollin.

Ai u lind në Melbourne dhe tani është drejtor i perandorisë së duhanit “FreeChoice”, kompani kjo që ka më shumë se 200 dyqane nëpër vend.

9.12.17

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial) on

Por, një dëmtim që ai e mori në futboll, bëri që ai ta braktiste atë dhe të fillonte karrierën si model. Ai bëri modeling për Levi Denims, Moschino, Valentino, Calvin Klein e Versace në Milano.

Fiziku i mirë dhe fytyra e bukur e bëri atë shumë të famshëm. I lodhur nga aparatet dhe fotografitë, Travers kuptoi se meritonte më shumë nga jeta. Nuk e dimë nëse Bilzerian ishte inspirimi i tij, megjithatë, jeta që ai bën tani është e ngjashme me atë të Dan.

Party, femra dhe gjërat luksoze tani e simbolizojnë atë. Ai zgjedh femra shumë të bukura për të jetuar me të në vilën e tij luksoze, ndërsa sa herë lodhet nga to fton disa të reja në shtëpinë e tij.

Ai thotë se të flesh çdo ditë me katër femra të ndryshme është e shëndetshme. Prandaj i ndryshon ato çdo ditë. Por, ka edhe të atilla që i pëlqejnë atij të qëndrojnë më gjatë pranë tij, dhe këto i quan të dashura.

#humpday

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial) on

I’m building a Squad.

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial) on

I’ve got 99 problems but pimpin’ ain’t one of them

A post shared by Travers Beynon (@traversbeynonofficial) on

Artikulli paraprakThellohet kriza e euros, rritet dollari amerikan
Artikulli tjetërSezoni turistik/ Ngrihet në Vlorë Taske Force, do të monitorojë situatën