Ballina Argëtim Jetë & Stil Mjaltë dhe kripë himalajesh, efektive për problemet e pagjumësisë

Mjaltë dhe kripë himalajesh, efektive për problemet e pagjumësisë

Kripa ndihmon në normalizimin e niveleve të melatoninës, një hormon tepër i rëndësishëm që kontrollon cilësinë e gjumit.

Ajo që duhet të bëni është të përgatisni një përzierje me:

5 lugë mjaltë organik
1 lugë kripë Himalajane
Përgatitja:

Përzieni mirë këtë përbërje dhe vendoseni në një kavanoz qelqi.
Vendosni një lugë nga kjo përbërje poshtë gjuhës suaj dhe shkoni për të fjetur. Do mahniteni nga ndryshimet që do shikoni në mëngjes!/kk/

Artikulli paraprakHotel luksoz kinez kthehet në rrënoja për 10 sekonda (Video)
Artikulli tjetërShesheli: Nuk është turp të humbësh, por është turp të jesh shqiptar