Ballina Argëtim Jetë & Stil Shqiptarja martohet me xhamajkanin, ajo që bën dhëndri do t’ju lë pa...

Shqiptarja martohet me xhamajkanin, ajo që bën dhëndri do t’ju lë pa fjalë! (VIDEO)

Kjo mund të jetë një nga dasmat më të veçanta. Një çift i ri po festojnë në ceremoninë e tyre të martesës.

Bëhet fjalë për një vajzë shqiptare dhe një djalë xhamajkan.
Të dy ata po kërcejnë “vallen kosovare”, por ajo që bën më shumë përshtypje është që xhamajkani e kendon shumë mirë dhe duket se e adhuron këtë këngë.
Video është bërë virale dhe po bën namin në internet. Ndiqeni!

@tn.lajmelokale
@tetovanews