Ballina Argëtim Kuriozitete Ruseve u ofrohen 40.000 euro dhe hamburgerë falas tërë jetën për të...

Ruseve u ofrohen 40.000 euro dhe hamburgerë falas tërë jetën për të ngelur shtatzënë me futbollistët e Botërorit

Botërori i Rusisë shoqërohet nga një tjetër skandal seksual, që prek tifozet vendase.

Përpara pak ditësh, presidentja e Dumës këshilloi vajzat ruse të mos kenë raporte intime me të huaj, apo të racave të tjera gjatë Kupës së Botës.

Ndërsa tani është një kompani e prodhimit të hamburgerëve, që po shkakton polemika.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, “Burger King Russia” ofroi 40 mijë euro dhe hamburger falas përjetë, për të gjitha tifozet që ia dalin të ngelen shtatzënë me futbollistët që marrin pjesë në Botërorin Rusi 2018.

Kaq mjaftoi që të shfaqej indinjata!

Sipas ‘Burger King Russia’ kështu fëmijët e futbollistëve do të rriten në kushte shumë të mira. Kjo ka patur një sërë reagimesh negative në rrjet.

Artikulli paraprakShefi i NATO-s qetëson situatën: Lidhja Evropë-SHBA është e fortë, pavarësisht dallimeve
Artikulli tjetërKëmbimoret do të kërkojnë numrin amzë