Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO: Gjarpri futet brenda në klasë, tmerrohen nxënësit

VIDEO: Gjarpri futet brenda në klasë, tmerrohen nxënësit

Ky është momenti tronditës kur një gjarpër fytet në klasë për shkak të vapës.

Zvarraniku u fut menjëherë në klasë poshtë bankave të nxënësve.

Fëmijët u frikësuan nga prezenca e tij dhe filluan të kërcenin sipër bankave.

“Jashtë ishte vapë, ndërsa brenda kemi pajisje për freskimin e ajrit.

Kjo besoj ishte arsyeja se pse ai u fut në klasë.

Ishte një gjarpër i vogël, por na zuri në befasi”, ka thënë mësuesi, i cili arriti ta kapte zvarranikun.

Fatmirësisht asnjë nxënës nuk u sulmua nga gjarpri.

Ngjarja ndodhi në një shkolle filloreje në Kinë.  (TemA)

Artikulli paraprakBabai “ultimatum” vajzës: Mësoji djalit shqip ose mos guxo të vish më në shtëpinë time
Artikulli tjetërFrancezja që luftoi për ISIS, dënohet me burg të përjetshëm