Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO: Tentoi të hidhej nga ura, policët heronj i shpëtojnë jetën gruas

VIDEO: Tentoi të hidhej nga ura, policët heronj i shpëtojnë jetën gruas

Policia amerikane i ka shpëtuar jetën një gruaje e cila po tentonte të vetëvritej duke u hedhur nga ura.

Në video do të shikoni se si një se si një polic i afrohet ngadalë gruas të cilës më pas fillon t’i flasë.

“Zonjë, ejani të flasim së bashku, besoj se nuk jeni futur në ndonjë telashe”, dëgjohet duke i thënë policia gruas që po i afrohej me hapa të ngadaltë.

Por, mjaftuan këto fjalë që ta shpërqendronte, dhe nga ana tjetër i afrohen dy policë tjerë dhe e shpëtojnë në momentin e fundit teksa ajo do hidhej.

Ngjarja ndodhi më 25 maj në Houston, Teksas, ndërsa pamjet e saj janë publikuar këto ditë nga policia. (TemA)

Artikulli paraprakCarovska i përgjigjet Jankullovskës: Do të trajtohesh si të gjithë qytetarët e tjerë
Artikulli tjetërShurup trëndafili: Pije mbretërore e krijuar për ditë të nxehta!