Ballina Argëtim Kuriozitete Kjo vajzë e vogël është një snajperiste e pabesueshme (VIDEO)

Kjo vajzë e vogël është një snajperiste e pabesueshme (VIDEO)

Një video e publikuar në Facebook nga Daily Mail, shfaq një vajzë të vogël duke gjuajtur me snajper.
Vajza e vogël doli për të gjuajtur me babin e saj dhe duket se ka aftësi të pabesueshme në qëllimin e cakut.

Shikojeni videon:

Artikulli paraprakJa cili është qëndrimi i Ali Ahmetit për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni
Artikulli tjetërTurqia mban në burg pastorin amerikan, thellohen përçarjet me SHBA-në