Ballina Argëtim Jetë & Stil Ushqimet që duhet t’i konsumoni gjatë pushimeve verore (VIDEO)

Ushqimet që duhet t’i konsumoni gjatë pushimeve verore (VIDEO)

Ky material i kushtohet ushqimeve të cilat duhet ti konsumojmë gjatë pushimeve verore.

Nëpërmjet këshillave të pastro-enterologut do të kuptojmë se cilat ushqime dhe pije duhet t’i konsumojmë gjatë kësaj kohe ashtu që të mos kemi probleme me helmimin dhe dehidrimin, njofton Klan Kosova.

Storie nga Kron Sadiku.

Artikulli paraprakKukësi drejt ëndrrës për të kapur grupet, sot përballet me Qarabag
Artikulli tjetërFëmijët nuk shpenzojnë aq kohë sa duhet duke luajtur jashtë