Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO: I mbante njëkohësisht të dashura dhe u merrte para, 3 gra...

VIDEO: I mbante njëkohësisht të dashura dhe u merrte para, 3 gra rrahin burrin tradhtar

Një burrë në juglindje të Kinës është futur në burg nga tre gra, me të cilat ai i mbante të treja njëkohësisht të dashura dhe ato nuk e dinin.

Tre të dashurat pohuan se burri i identifikuar si Z. Fu, vodhi zemrën dhe paratë e tyre.

Ai i kishte kërkuar më parë të dashurave të tij nga 22.770 paund.

Të hënën, gratë u përballën me “tradhtarin” dhe e denoncuan në polici në qytetin Nanning, sipas mediave lokale.

Video e konfrontimit tregon tre gratë që i bërtasin atij: “Pse e bëre këtë? Ishte argëtuese për ty?” (TemA)

Artikulli paraprakEmri i ri: Maqedonia “vulos” fatin e marrëveshjes me Greqinë
Artikulli tjetërIniciativa e Trump, hyjnë në fuqi tarifat amerikane mbi importet kineze