E hënë, 27 Shtator, 2021

“Më dërgojnë video…”, Fjolla Morina flet për puthjet me vajzat

Must Read

Këngëtarja Fjolla Morina ishte e ftuar së fundmi në ”Thumb”, aty ku ka zbuluar disa detaje interesante për jetën e saj private dhe raportet me kolegët, shkruan lajmi.

Ajo tregoi se nuk ka raporte të mira me Tunën dhe e cilësoi si një person me probleme. Po ashtu Fjolla ka treguar se ka pranuar video  vajza të ndryshme.

“Vajzat më dërgojnë edhe video dhe nisen të tregojnë më shumë dhe janë shumë të mira”- rrëfen ajo. E pyetur nëse ka shkëmbyer puthje me femrat, Fjolla u shpreh se është puthur vetëm për foto.

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Qetësimi i situatës në veri/ Kurti në mesnatë flet për telefonatat me Borrellin e Stoltenbergun

Kurti në një postim në Twitter ka bërë të ditur është dakorduar për qetësim të situatës. Kryeministri i Kosovës, Albin...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img