Ballina Argëtim Kuriozitete Pas aksidentit të rëndë të trafikut, kamerat filmojnë çastin kur SHPIRTI LARGOHET...

Pas aksidentit të rëndë të trafikut, kamerat filmojnë çastin kur SHPIRTI LARGOHET NGA TRUPI! (VIDEO)

Shumë njerëz në botë besojnë se njerëzit kanë shpirt dhe se ai del pas vdekjes.

Megjithatë, shumë gjëra mbeten mister.

Por duket se gjërat po ndryshojnë.

Gjatë viteve të fundit në internet janë shfaqur shumë video ku shihet se si shpirti braktis trupin e njeriut./tn

Artikulli paraprakLiverpooli fiton Superkupën e Europës
Artikulli tjetërSUHOJ 22 BIE NË IDLIB, Rebelët rrëzojnë avionin luftarak rus të regjimit sirian