Ballina Shëndeti Si të përgatisni akullore vetëm me dy përbërës dhe pa sheqer (VIDEO)

Si të përgatisni akullore vetëm me dy përbërës dhe pa sheqer (VIDEO)

Akullore pa sheqer në 1 minutë! A ju duket e pamundur? E megjithatë është e mundur!

E vetmja gjë që ju nevojitet janë banane dhe kakao. Kjo është një recetë shumë e lehtë, për sa kohë që keni një banane të ngrirë. Një ëmbëlsirë shumë e lehtë ideale edhe për ata që nuk pinë qumësht ose nuk agjërojnë pasi nuk ka vezë ose qumështor.

Shihni në video recetën shumë të lehtë:

Artikulli paraprakDiabeti/ Dy lëvizje që mbajnë sheqerin nën kontroll
Artikulli tjetërVIDEO/ Papritur, nata u bë ditë: Çfarë kapën kamerat gjatë natës