Ballina Aktualitet Kultura Shkumbin Ismaili fiton çmimin e parë “Best Pop” në Netët e Klipit...

Shkumbin Ismaili fiton çmimin e parë “Best Pop” në Netët e Klipit Shqiptar (VIDEO+FOTO)

Këngëtari i njohur nga Tetova, Shkumbin Ismaili ka fituar çmimin e parë në kategorinë “Best Pop” me këngën e tij “Mbaje Fjalën” në Netët e Klipit Shqiptar që më 6 qershor të këtij viti u organizua në Ulqin.

Klipi i këngës “Mbaje fjalen” u realizua nga produksioni VisualProduction nga Tetova (Arif Ibishi), regjia nga Dario, montazhi nga Vigan Ibishi
Gjithashtu klipi në fjalë ishte i nominuar edhe në kategorinë Montazhi më i mirë dhe
Fotografia më e mirë

Klipi:

Foto nga eventi:

https://youtu.be/SDkrmOTiwW8

Artikulli paraprakNASA regjistron pamje të rralla nga Hëna e Ngrirë e Jupiterit (VIDEO)
Artikulli tjetërNdërroi jetë gazetari i njohur nga Shkupi, Reshat Kamberi