E hënë, 20 Shtator, 2021

Shkumbin Ismaili fiton çmimin e parë “Best Pop” në Netët e Klipit Shqiptar (VIDEO+FOTO)

Must Read

Këngëtari i njohur nga Tetova, Shkumbin Ismaili ka fituar çmimin e parë në kategorinë “Best Pop” me këngën e tij “Mbaje Fjalën” në Netët e Klipit Shqiptar që më 6 qershor të këtij viti u organizua në Ulqin.

Klipi i këngës “Mbaje fjalen” u realizua nga produksioni VisualProduction nga Tetova (Arif Ibishi), regjia nga Dario, montazhi nga Vigan Ibishi
Gjithashtu klipi në fjalë ishte i nominuar edhe në kategorinë Montazhi më i mirë dhe
Fotografia më e mirë

Klipi:

Foto nga eventi:

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
Latest News

Kosova në situatë të vështirë Covid, rreth 600 pacientë gjenden të shtruar në spital

Shërbimi Spitalor, Klinik e Universitar i Kosovës ka njoftuar se në klinikat Covid-19 të QKUK-së dhe spitalet e përgjithshme,...
- Advertisement -spot_img

More Articles Like This

- Advertisement -spot_img