Ballina Kronika E rëndë në Golem, pushuesi ndërron jetë sapo hyn në det

E rëndë në Golem, pushuesi ndërron jetë sapo hyn në det

Një 66-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ka rënë në kontakt me ujin në Golem. Njoftohet se sapo është future në det, 66-vjeçari, banues në Elbasan, ka shfaqur probleme shëndetësore. Më konkretisht, dyshohet se mund të ketë pësuar arrest kardiak. Sipas policisë, atij i është dhënë ndihma e parë nga familjarët e tij dhe nga roja i plazhit, por gjatë transportimit në spital ka humbur jetën.

Artikulli paraprakShembet çatia, humb jetën 18-vjeçari shqiptar në Itali
Artikulli tjetërTronditet Italia! Nëna mbyt fëmijën e saj 1-vjeçar, gjyshja kërkon ndihmë