Ballina Aktualitet VIDEO/Shkarkohen ministrat Fatmir Mexhiti dhe Azir Aliu

VIDEO/Shkarkohen ministrat Fatmir Mexhiti dhe Azir Aliu

Me 62 vota “për”, janë shkarkuar dy ministrat Azir Aliu dhe Fatmir Mexhiti.

Seanca do të vazhdojë të hënën, në ora 11:00 ku pritet emërimi i dy pasardhësve të Aliut dhe Mexhitit. Naim Bajrami në informatikë dhe Ilir Demiri në shëndetësi.

@tn.lajmelokale
@tetovanews