Ballina Argëtim Kuriozitete GJETI ÇANTËN ME 50.000 EURO: Menjëherë ia ktheu pronarit, kurse reagimi i...

GJETI ÇANTËN ME 50.000 EURO: Menjëherë ia ktheu pronarit, kurse reagimi i tij është zhgënjyes (VIDEO)

Jugosllavi që punon si roje nate në një lokal në Banovo Bërdo të Serbisë, atë natë ashtu edhe si netët e mëparshme, kur arriti në vendin e punës, i hodhi një sy lokalit për të parë se a është gjithçka në rregull.

Ndërsa kontrollonte se a punonin dritat, gjeti një çantë të harruar.
Mori çantën dhe u nis drejt zyrës së tij për ta kontrolluar se çka ka brenda saj…/TetovaNews

Ja rrëfimi i tij:

Artikulli paraprakLOKJA ka 105 vjet, u ka mbijetuar 4 luftërave, ka 60 pasardhës dhe përdor pa syze ajfonin. Ka dërguar një porosi të fortë për të gjithë! (VIDEO)
Artikulli tjetërDobitë e biçikletës