Ballina Argëtim Kuriozitete Bie nga kati i 6, fëmija shpëtohet nga kalimtarët me çarçaf (Video)

Bie nga kati i 6, fëmija shpëtohet nga kalimtarët me çarçaf (Video)

Një djalë i vogël cili u rrëzua nga dritarja e shtëpisë së tij në katin e gjashtë është shpëtuar nga një grup kalimtarësh me çarçaf.

Fillimisht tre vjeçari në katin e tretë përpara se të binte mbi një tende dielli në një dyqan dhe më pas u prit nga kalimtarët me çarçaf.

Menaxheri i dyqanit theu krahun ndërsa shpëtoi djalin.

Ndërsa fëmija u dërgua në spital pasi theu këmbën gjatë rënies.

Ngjarja ndodhi në lindje të Kinës. (TemA)

Artikulli paraprakZihen për kopshtin, e godet vëllaun me thikë
Artikulli tjetërNdodh edhe kështu, makinisti ngatërron destinacionin, e çon trenin 273 km larg