Ballina Argëtim Kuriozitete Momenti shokues: Plas grushti në avioni për një… shishe birrë (Video)

Momenti shokues: Plas grushti në avioni për një… shishe birrë (Video)

Ky është momenti shokues kur një i dehur godet me grushte një person tjetër.Sherri ndodhi brenda një avioni pasi një mjek refuzoi të japë personit të dehur një shishe birrë .

Dhe më pas Jason Felix nga irritimi që nuk mori një shishe birrë filloi që të godiste me grushte një pasagjer vetëm pasi ai i tha që të qetësohej. Është dashur ndërhyrja e pasagjerëve të tjerë dhe personelit të avionit që sherri të përfundonte.Ngjarja ndodhi në bordin e avionit Airlines 1293. (TemA)

Artikulli paraprakPritje madhështore për Rita Orën në Hamburg (VIDEO)
Artikulli tjetërKulinaria dhe shumëllojshmëria e saj, inspirim për brezin e ri