Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO: “Kur kali tregon se kush është shefi”

VIDEO: “Kur kali tregon se kush është shefi”

Një kalorëse i ka shpëtuar mrekullisht zemërimit të kalit të saj.

Duket se kafsha është zemëruar në fund të udhëtimit dhe e ka hedhur në një pellg uji.

Video është kapur nga disa miq të kalorëses të cilët janë çuditur nga sjellja e kalit.

Siç duket, kafsha ka treguar se cili është “shefi”. (TemA)

Artikulli paraprakKështu i humbëm 20 vjet
Artikulli tjetërStudenti rrëzon gotën me ujë në Shtëpinë e Bardhë, ja si i kthehet Melania Trump (VIDEO)